Lipiec to miesiąc, w którym Żabson świętuje kolejną, 6. rocznicę płyty “NieKumam”. Ukazała się ona w 2015 roku. Najpopularniejsze kawałki to: “Pokora”, “Do ziomów” i “Wieża bubble” – łącznie zgromadziły blisko 35 milionów odsłon w serwisie YouTube. Jak raper wspomina ten materiał?

  • Łezka się w oku kręci. Wszystko przy tej płycie – od teledysków przez okładkę itd. – wymyśliłem sam, a pomogli mi to zrealizować moi ziomale i HDSCVM, których co dopiero poznałem. Jakbym miał napisać historię powstawania tego materiału, to bym na Story musiał napisać książkę. Budżet: maksymalnie 8 koła, determinacja i moja siła perswazji. – przekazał raper.

SPRAWDŹ TO: Żabson o wynikach Ziomalskiego Mixtapu i nadchodzącej EP-ce Young Leosi

Ponadto, raper młodego pokolenia odniósł się również do krążka “Ziomalski mixtape”, który jak na razie zamyka jego dyskografię.

  • Ostatni mixtape też zrobiłem z ziomalami. Budżet zapewniłem sobie sam, wymyśliłem okładkę, wymyśliłem i wyreżyserowałem wszystkie klipy. Dzisiaj jest podwójną platyną. Pamiętajcie o tym, że sami tworzycie okazję, nic Wam z nieba nie spadnie, ale jeżeli włożycie w to wszystko wystarczająco wysiłku, jest duża szansa, że pyknie i będziecie cieszyć się życiem na własnych zasadach. Nie przedstawiajcie marzyć. Started from the bottom now we here! – dodał.

Aktualnie Żabson jest w trakcie przygotowania kolejnego solowego projektu, lecz na ten moment nie wiemy o nim nic. Czy zaskoczy nas jeszcze w tym roku? To pytanie pozostaje jeszcze bez odpowiedzi.

Bonson NA ŻYWO w Rapnews Studio – zobacz to na YouTube!

fot. @zabsonziomal

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments