Przez długi czas polska raperka nie mogła się pochwalić takim wynikiem, jaki osiągnęła Young Leosia, czyli nowa podopieczna Żabsona, która od dłuższego czasu jest promowana przez rapera.

– Kochani jest mi ogromnie miło widzieć, że klip do Szklanek wybił dzisiaj milion na yt i jest #2 na karcie na czasie (po 5 dniach 🤩). Jest to dla mnie i całej naszej ekipy ogromny sukces, którego oczywiście nie byłoby bez słuchaczy. Kocham Was. – informowała kilka dni temu raperka.

Dziś klip „Szklanki” ma już 4.3 mln odsłon na Youtube, a Żabson uważa, że jego podopieczna jest najlepsza w kraju.

Young Leosia najlepszą raperką w kraju?

 Young Leosia jest numer jeden w Polsce. Przez muzykę po prostu. – powiedział Żabson podczas ostatniego live’a, który prowadził z Leosią.

Raper wyjaśnił też, dlaczego tak właśnie myśli.

– Mogłaby nagrać teledysk, w którym wszystko pokazuje, kręci dupą i zagrać tym tematem, a nie zagrała w ten sposób i zrobiła to samą muzyką. To daje mi prawo myśleć, że jaracie się głównie jej muzyką. – dodaje.

Według Żabsona, gdyby jego podopieczna nagrała seksualny teledysk, wtedy ludzie by ją oceniali pod tym względem.

– W Polsce seksualność dalej jest czymś szokującym. To, że dupka potrzęsie dupką u rapera w teledysku, to z niej się robi już k*rwę, a co dopiero, gdyby sama wokalistka zaczęła trząść, to już w ogóle sodoma i gomora. – uważa Żaba.

Na ten temat wypowiedziała się także Leosia.

 Oczywiście uważam, że jak jakaś dziewczyna lubi sobie pokręcić dupką na teledysku, to też nie jest nic złego i jest to spoko. Dużo jest takich raperek w Stanach. – powiedziała raperka.

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments