Ktoś powie, że teksty są monotematyczne / Ja powiem: gandzia ma znaczenie kosmiczne / Dlatego składam jej uwielbienie liryczne / Będzie to miało skutki katastroficzne / Legalizacja ma znaczenie ideologiczne. – Przytoczył Włodi na albumie „Skandal” w 1998 roku. Temat marihuany w twórczości Włodiego przewija się od samego początku. Raper poświęca konopiom wiele miejsca w sowich tekstach, a teraz także będzie mógł spełnić jedno ze swoich marzeń.

Włodi poinformował, że w najbliższym czasie w sprzedaży pojawi się jego własna odmiana marihuany. Produkt został roboczo nazwany „Szekspir Haze” i powstał we współpracy rapera z DrBania420 i The Outlaw Seeds.

– Jedno z moich marzeń, to mieć własny Strain i razem ze specjalistami w tej dziedzinie @drbania420 i @theoutlawseeds jesteśmy o krok od realizacji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem jeszcze w tym roku rzucimy DROP Pestek firmowany moim imieniem i wyczuciem smaku. Jest to split – AMNESIA CORE CUT&DJ SHORT BLUEBERY. Robocza nazwa: „Szekspir Haze”. Może wy macie jakiś pomysł jak nazwać to ziółko? – poinformował Włodek.

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments