WdoWA zaczepiła jakiś czas temu Tedego w numerze WRR Jak zostać raperką? (instrukcja)”. Od tego czasu ta dwójka zaczepia się w social mediach, a według Numera Raza konflikt może skończyć się beefem.

“Jak Wena nie robić baneru z siebie / Nie zmieniać co chwilę ekipy jak Tede” – nawinęła WdoWA w singlu grupy WRR.

Tede nie pozostał dłużny i udostępnił na swoim Instagramie fragment nowego kawałka, w którym słyszymy odpowiedź na wersy raperki.

“Co tam w Alkopoligami? / Tak między nami to takie jest życie / Być hitem – niedzieli / Zapomnij, bo tamto w Jacuzzi to Żurom Ciebie przebił / Jeśli musisz o mnie mówić, no to to lepiej sobie przemyśl” – słyszymy w snippecie.

WdoWA po tym również udostępniła fragment niewypuszczonego kawałka. W którym zasugerowała, że Tede nie decyduje się na wypuszczenie swojego dissu. Dlatego że raperka “za dużo wie”.

“Chcesz rozmawiać o Żuromie, jakichś zdjęciach i jaccuzi / Jak masz jaja rób ten droping, a tak nie wiem o czym mówisz / W sumie mogłam ci odpuścić ale jednak nie, więc zastanów się i nie bądź głupi, bo za dużo wiem” – nawija członkini zespołu WRR.

W międzyczasie Tede wypuścił nowy singiel promujący KA$ABLANCI REAL – utwór Szlaufen, który został opatrzony klipem utrzymanym w militarnym klimacie. WdoWA nie przepuściła tej okazji i ponownie zaczepiła rapera. Wstawiając zdjęcie na swoje instastory opatrzone podpisem “Nie być hitem poniedziałku ani niedzieli. A premierą o SZLAUFIE, to Gonciarz ciebie przebił”, gdzie bawi się kajdanem NWJ.

Dużo wskazuje na to, że beef jest tylko kwestią czasu. Tak uważa Numer Raz, który skomentował konflikt podczas swojej autorskiej audycji w Czwórce.

“Beef Tede vs WdoWa wisi na włosku. Tede wypuścił nowy kawałek, którego oczywiście nie zaprezentuję. Natomiast WdoWa wypuściła na razie tylko na Instastory taką zajaweczkę, że może coś wypuści. Także moi drodzy beef wisi w powietrzu jak ten deszcz z burzą. Mam nadzieję, że to będzie najlepszy beef w polskim rapie. Trzymam kciuki za Gośkę, mam nadzieję, że to ona zwycięży i przejmie koronę Warszawy. Ale także i koronę Polski jeśli chodzi o beefy.” – mówi Numer Raz.

Loading spinner
Poprzedni artykułnowy track Dedisa wspólnie z Małachem i Oliverem Olsonem
Następny artykułSzczyl jako kurier dostarcza nowy Singiel!
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments