Między WdoWą a Tede od kilku dni panuje nieprzyjemna atmosfera. Raperka, która siedem lat temu zrobiła remix kultowego już numeru „Nie Banglasz” nieopatrznie zaczepiła szefa NWJ w jednym z najnowszych numerów składu WRR. Na reakcję TDF-a czekaliśmy zaledwie chwilę. Teraz na jego wersy odpowiada także była reprezentantka Alkopoligamii.

Zaczepka WdoWy i reakcja Tedego

 Jak Wena nie robić baneru z siebie, nie zmieniać co chwilę ekipy jak Tede. – nawinęła WdoWa w numerze „Jak zostać raperką” składu WRR, który współtworzy z Ryfą Ri i Reną.

Kilka godzin po publikacji kawałka pojawiła się muzyczna odpowiedź Tedego, który umieścił na Instagramie fragment nowego numeru z takimi wersami:

– Co tam w Alkopoligamii?
Tak między nami, to takie jest życie
Być hitem – niedzieli
Zapomnij, bo tamto w jacuzzi to Żurom Ciebie przebił
Jeśli musisz o mnie mówić, no to to lepiej sobie przemyśl. 
– rapuje TDF.

WdoWa radzi TDF-owi, żeby się zastanowił…

WdoWa zdecydowała się pociągnąć ten temat dalej i na jej Instagramie pojawił się krótki filmik, w którym ostrzega ona TDF-a, żeby się lepiej zastanowił, co robi i czy na pewno chciałby prowadzić z nią konflikt.

Chcesz rozmawiać o Żuromie, jakichś zdjęciach i jaccuzi, jak masz jaja rób ten droping, a tak nie wiem o czym mówisz, w sumie mogłam ci odpuścić ale jednak nie, więc zastanów się i nie bądź głupi, bo za dużo wiem. – rapuje WdoWa.

Nie są to już niewinne uszczypliwości, ale czy ma to szansę przerodzić się w coś większego np. w beef? Czas pokaże, trzymamy rękę na pulsie.

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments