Vin Vinci oraz wytwórnia Step Records prezentują czwarty klip promujący nadchodzący solowy album charyzmatycznego rapera młodego pokolenia pt.: “Vandal Vibe“. W utworze “Padłeś-powstań” gościnnie udzielili się Epis oraz Kafar Dix37. Za produkcję bitu odpowiedzialny jest Phono CoZaBit, a klip to dzieło ekipy 032 produkcje.

Zobacz klip: https://www.youtube.com/watch?v=jdl3RwKYpYo

Preorder albumu: https://preorder.pl/vin-vinci

Tylko w przedsprzedaży możecie nabyć album w pakiecie z drugim CD – mixtape’em “Vandal Vibe“! Na tej płycie znajdą się utwory opublikowane przez artystę w przeszłości, które nie znalazły się nigdy na fizycznym nośniku. Mixtape ten nie będzie oczywiście dostępny w regularnej sprzedaży.

Ruszył preorder debiutanckiej płyty Vin Vinciego pt.: “Vandal Vibe“, której ukaże się nakładem wytwórni Step Records już 4 czerwca tego roku. Choć jest to legalny debiut rapera, to w żadnym stopniu nie można stwierdzić, że jest on beniaminkiem na scenie. Do tej pory Vin Vinci wydawał publikował utwory na swoim własnym kanale, subskrybowanym obecnie przez niemal 60 tys. osób! Podkłady na album “Vandal Vibe” przygotowali m.in: Flame, Ślimak, Choina, Phono, Pelican Production oraz SoDrumatic, a gościnnie pojawili się na nim m.in. Nizioł, Dedis oraz Kafar. To jednak tylko niewielka część raperów, których zwrotki wzbogacą płytę. Kolejne featuringi będziemy Wam zdradzać cyklicznie, aż do czasu publikacji oficjalnej tracklisty. Obserwujcie nasze social media, aby być na bieżąco!

Loading spinner
Poprzedni artykułKukon wyjawił ile kosztowała produkcja albumy
Następny artykułDawid Obserwator, Major SPZ i Kali z singlem “Boss”
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments