Avi i louis

Trwa odliczanie przed premierą „Akademii Sztuk Pięknych”, albumu kończącego „trylogię sycylijską” Aviego x Louisa Villaina. Krążek pojawi się na rynku w przyszły piątek, póki co duet dzieli się kolejnym singlem zatytułowanym „Toast”.

Na moyalabel.pl trwa preorder edycji specjalnej nadchodzącego albumu Aviego i Louisa. Na płycie gościnnie pojawią się Pezet, Onar i Ero. Czy to ostateczna lista gości? Tego na razie nie wiemy.

Avi x Louis Villain to duet, który błyskawicznie zwrócił na siebie oczy całej sceny i zjednał sobie jej szacunek. Wraca z trzecią i ostatnią częścią sycylijskiego tryptyku. „Zbiór dzieł sycylijskich” i „Spis pieśni sycylijskich” wysoko powiesiły poprzeczkę, a przecież… koniec wieńczy dzieło. „Akademia Sztuk Pięknych” to zwieńczenie długiej drogi, która choć nieodległa w czasie, obfitowała w ogrom zwrotów akcji. Dwójka raperów, która nie tak dawno debiutowała stawiając na oryginalność, finalnie zdefiniowała dziś swój styl i zaprezentowała go w pełnej krasie.

Trzeci album Aviego x Louisa Villaina to hołd dla sztuki jako takiej i dla możliwości artystycznego wyrażania siebie, stąd jego różnorodność i przekrój inspiracji. Autorzy nie unikają osobistych i poważnych tematów, ale równie chętnie jak do korzeni sięgają do współczesności.

Reasumując chłopaki wracają z kozackim projektem, który prawdopodobnie pobije ich obecne rekordy odsłuchań. Już w tym momencie możemy zobaczyć, że ostatnie 2 tracki “Toast” i “AMG” pojawiają się jednocześnie na liście na czasie!!!

Loading spinner
Poprzedni artykułPoznańskie legendy łączą siły we wspólnym kawałku!
Następny artykułKobik najlepszym zawodnikiem BOR?
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments