Ten Typ Mes udostępnił dziś pierwszy singiel “Only in Warsaw” . Numer wyprodukował Atutowy. Jak sam autor podaje płyta nie ma jeszcze tytułu.

Only in Warsaw” to pocztówka z niepokonanego miasta, które Mes chce widzieć tym razem jako gościnne i atrakcyjne miejsce do życia. Muzyka Atutowego nie pozostawia złudzeń: chodzi o odpoczynek od pandemicznego przytłoczenia“.- czytamy w opisie na YouTube

Mes wraz z Marcinem Szambelanem, twórcą charakterystycznej ruchowej ilustracji, stworzył unikatowe NFT, zapraszając fanów do mocniejszego zaangażowania się w release.
Jest to pierwszy taki przypadek w Polsce. Więcej informacji tutaj

Token jest tylko jeden (sic!), a czy/ile razy zmieni właściciela – przekonamy się wkrótce. NFT zrewolucjonizowały już rynek sztuk wizualnych; jak będzie na styku muzyki i grafiki? Kombinujcie na foundation.app. NFT okołomuzyczne wypuścili niedawno Aphex Twin, Azaelia Banks czy Snoop Dogg. W analogowym skrócie: to tak, jakby singiel ukazał się na jednym, unikatowym winylu“.

Nowy album Tego Typa Mesa ukaże się jesienią nakładem jego wytwórni Alkopoligamia.com. Pozostaje nam czekać i licytować 🙂

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments