Te-Tris i Duże Pe, czyli legendy polskiej sceny freestyle’owej i muzycznej, stanęli ramię w ramię, aby podzielić się swoją wiedzą i patentami dotyczącymi freestyle’u. Wszystkie cztery odcinki Akademii Freestyle’u można już oglądać na YouTube oraz na redbull.pl/akademia-freestyle.

“Co siedzi w głowie freestyle’owca?”, “Pamiętaj, że jesteś MC”, “Styl, rytm i flow” oraz “Skąd brać amunicję na bitwę?” – to tytuły wszystkich czterech odcinków Akademii Freestyle’u Red Bull KontroWersy. W każdym z nich gospodarze serii – Te-Tris i Duże Pe – poruszają inny aspekt dotyczący sztuki rapowej improwizacji.

Wykorzystujcie to, że bit ma tempo, rytm, tonacje, wręcz kolor, do którego dopasujecie to, jak się po nim poruszacie. […] Jest fajne ćwiczenie, które może pozwolić Wam rozwijać swoje flow” – podpowiada Te-Tris w jednym z odcinków mówiąc o technice jibber jabber.

Z “Akademii Freestyle’u” dowiedzieć się można, między innymi, jak przygotować się na bitwę freestyle’ową, jak pracować nad własnym flow i stylem, skąd brać inspiracje na cięte riposty czy wywołujące euforię punchline’y.

Wszystkie odcinki serii są już dostępne w specjalnej playliście na kanale YouTube Red Bull KontroWersy oraz na stronie www.redbull.pl/akademia-freestyle. Więcej informacji o Red Bull KontroWersy dostępnych jest na stronie www.redbull.pl/akademia-freestyle oraz na Facebooku Red Bull KontroWersy.

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments