Banda SzczylSzczyl czyli Uczestnik SB Starter  dołączył do grona artystów Sony Music Poland. Autor hitu Banda  poinformował nas o tym przez facebooka, napisał
Koniec z tajemnicami
Od dziś dumnie mogę powiedzieć, że jestem częścią Sony Music Poland.
Nowości nadchodzą, a ja się budzę ze snu zimowego. Serdecznie dziękuję każdemu kto trwał przy mojej muzyce pomimo tej długiej przerwy, do usłyszenia niedługo!
Z pewnością nie zawiedzie naszych oczekiwań. Istotne jest, także to, że Szczyl robił już podczas projektu Starter ogromne liczby. Mamy nadzieję, że nie zmieni się to przy nowej wytwórni.

SB‘m Starter zakończył się blisko rok temu warto przypomnieć, że kontrakt do bram labelu SB wygrał wtedy Fukaj czyli największy wygrany live charytatywnego u Maty w którym, każdy mógł podesłać swoją nute w zamian za wysłanie drobnej kwoty która poszła w całości na pomoc dla lekarzy w walce z koronawirusem. Koniec końców jeden live zmienił się w akcję #hot16challenge w której udział wzięła większość Polskiej sceny rapowej ale także znane Polskie osoby takie jak: Dawid Podsiadło czy Ś.P Krzysztof Krawczyk.

Wyżej wymieniony fukaj na zakończenie edycji nagrał piosenkę ze Szczylem po której wiele osób myślało że obaj panowie dołączą do wytwórni Solara i Białasa.

Naszym zdaniem Sony Music Poland to doskonałe miejsce dla Szczyla

Życzymy powodzenia! 😀

Loading spinner
Poprzedni artykułŚliwa łączy siły z Paluchem w singlu “Bez serca”!
Następny artykułFilipek, Te-Tris czy Duże Pe czyli Pass The Mic w trzeciej odsłonie.
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gienek z polanowa
Gienek z polanowa
1 miesiąc temu

Szczy? to jakis ptak czy co do chu………..????????? za moich czasuw to szczyl tobyl jakis durny dzieciak ktury nic nie umie a ten SPIEWAC CHC E? SMIUECH WARTE PROSZE PANSTWA T R A G E D IA !!!

Loading spinner