Szczyl jako kurier w klipie "Anastazja". Gościnnie Tymek | GlamRap.plPierwszy singiel Szczyla w nowej wytwórni!

Nowy track Szczyla został ozdobiony featem Tymka. Nuta Idealnie nadaje się na długie letnie wieczory, imprezy… w zasadzie Wszędzie

“Mama dała, to Ty wydaj w naszym paradaise” Tym razem we współpracy z Sony Music Entertainment Poland, świeżo po podpisanym kontrakcie, Szczyl, jako kurier dostarcza nam nowy hit. Teledysk do utworu “Anastazja” Tworzony we współpracy z duetem reżyserskim Andiamo. Jest on autorów między innymi słynnego “Nisko jest niebo” od Pezeta i Kayah. Prawdopodobnie możemy spodziewać legalnej płyty szczyla. Z pewnością pokaże nam wtedy że warto było w niego wierzyć od początku.

Godny uwagi jest również Feat Tymka, Który również pojawił się znikąd i tak na prawdę zmiótł konkurencję. Niewątpliwie po Szczylu możemy spodziewać się tego samego. Udowodnił nam już podczas akcji SB Starter, że jego muzyka jest warta uwagi.

Anastazja pokazała nam tylko, że Szczyl nie pokazał nam jeszcze wszystkiego i na pewno w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się grubych projektów z jego strony!

Singiel jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

 

 

Loading spinner
Poprzedni artykułWdoWa i Tede dążą do grubego beefu?
Następny artykułGM2L przedstawia swojego nowego gracza!
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments