bardzo ciężko o  bardziej charakterystyczne brzmienie w polskim rapie niż Syny. Duet, na który składa się raper Piernikowski oraz 1988 odpowiedzialny za produkcję, posiada w swoim dorobku dwa wydawnictwa. W 2015 ukazał się ich debiutancka Płyta, zatytułowany „Orlen”, natomiast trzy lata później miała miejsce premiera drugiej płyty, „Sen”.

Wszystko wskazuje na to, że na tym artyści poprzestaną. Dziś w social mediach Syny poinformowali o końcu współpracy.

– Ladies and Gentlemen, Syny ogłaszają koniec sagi i żegnają się z Wami. Każde uniwersum kiedyś się kończy. Follow the Future – przekazali na profilu FB.

Fanom twórczości 1988 oraz Piernikowskiego zostaje śledzić ich solowe ruchy muzyczne. 1988 zakomunikował o pracach nad płytą producencką, której pierwszym efektem jest singiel „Bajkał”, na którym można usłyszeć wokale Margaret oraz Kacha z Coalsów.

Plany wydawnicze Piernikowskiego pozostają na razie nieznane, jednak raper wydał już trzy solowe płyty. Ostatnia z nich, nazwana „The best of moje getto” premierę miała pod koniec 2019 roku. Być może koniec współpracy z 1988 przekona go do pracy nad czwartym solowym krążkiem.

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments