Antihype prezentuje drugi klip promujący nadchodzący album Sariusa o tytule „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata„. Za produkcję utworu „Sam” odpowiada Gibbs, a klip to efekt pracy AG Studio.

W momencie premiery teledysku na stronie Antihype.pl ruszyła limitowana przedsprzedaż płyty. Wydanie zakupione w preorderze zawiera dwa dodatkowe numery oraz dedykowaną, kolekcjonerską bandanę.

Tak o albumie i kawałku wypowiada się sam Sarius: „Moja pierwsza płyta nazywała się „Blisko Leży Obraz Końca” – nie miałem wtedy pojęcia, jak długa będzie ta droga. Dotarłem jednak do tego mitycznego miejsca, który cały czas jawił się jako tonący w złocie Eden. Dzisiaj dostrzegam, że to wszystko to tylko pomalowana makieta, a blask złota okazuje się być sztucznym światłem reflektora. I w tłumie ludzi okazujesz się być zawsze sam, chyba, że akurat chcesz być sam naprawdę – wtedy zawsze jesteś w tłumie ludzi. Już mnie to nudzi i tak jak Truman chce po prostu zobaczyć, co jest po drugiej stronie tej całej scenografii. O tym jest ten numer i o tym jest ta płyta. Zapraszam Was do spędzenia ze mną pierwszego dnia po końcu świata.

Wydawnictwo „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata” pojawi się na rynku 30 sierpnia tego roku.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments