Na oficjalnym kanale wytwórni QueQuality odbyła się premiera wspólnego numeru Quebonafide i Tommy’ego CashaBenz Dealer”.

Jest to najbardziej wyczekiwany kawałek na polskiej scenie hip-hopowej ostatnich lat. Prace na projektem trwały ponad dwa lata. W międzyczasie w sieci pojawiło się mnóstwo plotek na temat domniemanej współpracy artystów. W „Benz DealerQuebonafide oraz Tommy Cash, jeden z najbardziej ekscentrycznych raperów na scenie międzynarodowej, zabierają nas na przejażdżkę przez świat mrocznych fantazji, gdzie szara rzeczywistość zderza się z symbolami przepychu i luksusu. W teledysku gościnnie pojawia się mistrz wagi ciężkiej – Mariusz Wach. Wideo wyreżyserował Sebastian Pańczyk. Za produkcję odpowiada DOBRO, a za postprodukcję Platige Image.

Teledysk „Benz Dealer” można zobaczyć na oficjalnym kanale wytwórni QueQuality:

Nie jest to pierwsza współpraca Quebonafide z zagranicznym artystą o międzynarodowej randze. W utworze „Matcha Latte” gościnnie pojawia się Mick Jenkins – jeden z najpopularniejszych obecnie raperów młodego pokolenia na światowej scenie hip-hopowej.

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments