Ostatnio pisaliśmy o numerze “Teen Kasia“, który możecie sprawdzić tutaj.

Dziś po 10 dniach od premiery teledysku (który ma ponad 3 miliony wyświetleń), Quebonafide publikuje kolejny klip. Raper odniósł się do wydarzeń minionego roku.

Gościnna zwrotka należy do amerykańskiego rapera Micka Jenkinsa. Za produkcję muzyczną odpowiada francuski beatmaker Onra.

W opisie pod klipem widnieje informacja:
Utwór jest metaforyczną podróżą przez wydarzenia, jakie towarzyszyły nam w mijającym, 2020 roku. Główny bohater żyje w swoim bezpiecznym, spokojnym miejscu, popijając tytułowy napój. Wokół pandemia, starcia z policją, protesty ekologów i ruchów BLM, które dzieją się poza nim. W pewnym momencie jego bańka bezpieczeństwa zaczyna kruszeć, on sam dostrzega ogrom wydarzeń. Kiedy osłona codzienności pęka, bohater staje się nową i świadomą osobą.

Oprócz wcześniej wspomnianych wydarzeń, odniósł się on do sytuacji związanych z raperem, będącym niegdyś w wytwórni QueQuality.

“Jeszcze wychodowałem chwasty
Typ z mojej wytwórni tłukł kobiety jak ćwiartki
Palę się ze wstydu jak kalifornijskie laski
Dziś mu nie poświęcę nawet milimetra kartki”

Chodzi dokładnie o Kartkyego, którego była partnerka posądzała o znęcanie się nad nią. Wielu fanów nie wierzyło w zarzuty, ale poszkodowana przedstawiła materiały, które bez wątpienia obciążają rapera. Jeśli nie pamiętacie sprawy, w skrócie możecie sprawdzić ją tutaj.

Na “odpowiedź” nie trzeba było długo czekać… Kartky na swoim Instagramie wrzucił story z podpisem “Tęskniłem za Tobą  🥱🤞😘” na którym słucha “BUBBLETEA“.

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments