Quebonafidei Tuzza wystąpią na cyklu koncertówOFF Country Club Katowice, który odbędzie się na początku sierpnia w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach.

Quebonafide wystąpi w niedzielę, 8 sierpnia. Raper z Ciechanowa, który w poszukiwaniu własnego artystycznego języka zwiedził cały świat, co udokumentował albumem “Egzotyka“. W końcu ustatkował się i osiedliłna szczycie list sprzedaży. Był czas, że dzielił tę przestrzeń z kolegą (mowa oczywiście o projekcie Taconafide i płycie “Soma 0,5 mg“), ale równie dobrze radzi sobie samodzielnie. Choć jego ostatni album “Romantic Psycho” ukazał się w czasie zarazy, jest już diamentowy. I co ciekawe, jego zawartość dowodzi, że Quebo nie podąża za publicznością, ale ona za nim.

Natomiast duet Tuzza wystąpi w Katowicach w piątek, 6 sierpnia. Ricci i Benito w sobie tylko znany sposób pożenili wielki świat trapu, lokalny sznyt polskiego rapu z gangsterskim sznytem przedmieść Neapolu. Zachwycili debiutem “Fino Alla Fine” (2018), poprawili brawurowym “Giardino” (2020), ale i w tym roku budzą “Niepokój” wśród konkurencji

Mecenasem OFF Country ClubKatowice jest Cisowianka Perlage. Partnerem Kawiarni Literackiej Nexto.pl. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Bilety na każdy dzień w cenie 109 zł są już w sprzedaży.

W ramach OFF Country Klub Katowice w Dolinie Trzech Stawów wystąpią również Artur Rojek, Monika Brodka, Król, Andrzej Smolik, Mitch & Mitch, Immortal Onion i hage-o. Zaplanowano również sety DJ-skie i spotkaniaw Kawiarni Literackiej.

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments