Bydgoski producent opublikował kolejny singiel z albumu „Nocna”. W teledysku do utworu “Prędkość” oprócz Kukona, wystąpiła jedna z najbardziej znanych gwiazd porno – Little Caprice.

Najnowszy klip Pawbeatsa nawiązuje do jego poprzednich teledysków jak i filmów takich jak “Oczy szeroko zamknięte” czy “Koralina i Tajemnicze Drzwi”.

Na dość kontrowersyjny obraz zostały nałożone ograniczenia YouTube – „Jakkolwiek, byłem przygotowany na to, ale nie chciałem cenzurować swoich pomysłów” – napisał Pawbeats na swoich mediach społecznościowych.

 

Do tej pory producent nie zdradził pełnej listy gości ani utworów. Preorder „NOCNEJ” dostępny jest w trzech formach – CD Deluxe, dwupłytowego wydania winylowego oraz tajemniczo brzmiącej opcji „NIGHT BOX”, której zawartość jest nieznana.

Album “NOCNA” to piąty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński.

Preorder “NOCNEJ” dostępny jest na stronie  http://www.pawbeats.com/preorder

Loading spinner
Poprzedni artykułIntruz, Santana OZP i Pawko LCM z klipem “White Flow”
Następny artykułA$AP Rocky potwierdza związek z Rihanną.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments