Amaterasu”(czyli ogień który nigdy nie gaśnie)  to pierwszy numer zapowiadający płytę pt. NINDO“(忍道; dosł. „Droga Ninja”) 

OsaKa chwilę po wydaniu płyty ze swoimi znajomymi pt.”indahouse” został zaprezentowany jako nowy raper wytwórni samego Quebonafide

track pojawił się na kanale QueQuality o godzinie 15 wraz z Preorderem płyty.

Słuchajcie.
“Nie jestem dobry w przemówieniach, ale zbliża się chyba najważniejsza chwila na mojej rapowej drodze, więc wypada.
Robię muzę 8 lat. Pamiętam pierwsze wejście do kabiny. Pamiętam te adrenalinę, stres, strach przed nagrywką, ale też kompletny luzik, jak już zaczynałem nawijać. Ja to czułem, ja w tamtym momencie wiedziałem, że chce zostać raperem. Miałem 15 lat i marzenia. Zaraz po wypuszczeniu na yt pierwszych numerów stałem się pośmiewiskiem całego miasta. Nie koloryzuje. Na każdy kroku ktoś się śmiał. Jak się nie śmiał na głos, to widziałem śmiech w oczach. Szedłem po centrum, a ludzie wystawiali mi środkowe palce przez szyby samochodów, albo krzyczeli “je*bać Osake!” XD Ja nigdy nie reagowałem na zaczepki, ale zaczepiano też mojego młodszego brata. A mój brat ma taki charakter, że odpowie i został 2 razy przekopany za to, że jego starszy brat robi muzę. To były czasy, kiedy bycie raperem, to był wstyd. Miałeś z automatu przypiętą łatkę brudnego debila i tyle. Wiele razy jak ktoś się pytał, czym się interesuje, omijałem temat. Bo się po prostu wstydziłem. Chciałem, żeby ludzie nie skreślali mnie z góry. Jeszcze nie wiem kiedy, ale kiedyś wyjdzie numer, w którym nawijam -“to przez hejty nauczyłem się nie krytykować innych, jak masz zajawkę to to pchaj i bądź silny” – tego się przez te lata nauczyłem. Pamiętam jak przy -20°C i śnieżycy jechałem na stopa do studio, które było 70km od mojego domu. Musiałem nagrać to, co napisałem. Musiałem.
Kiedy Szymon zaprosił mnie do ekipy, od razu przeprowadziłem się do Koszalina, żeby być bliżej rapu, robić więcej. Piszę to dlatego, żebyście wiedzieli, że to jest całe moje życie i że nie jestem z tych, którzy robią to tylko dla pieniędzy.
Powoli do mnie dochodzi, że za chwile w intrenecie pojawi się pierwszy singiel z mojej legalnej płyty. Marzyłem o tym 8 lat. JAAA PIERXXXOOLE! wjkfgwsdrcvsrvwrwe
Moja płyta będzie bardzo prywatna. Każdy numer to jakaś część mnie. Będzie Oskar agresywny, poje*any, smutny, szalony, marzycielski, kochający. Chciałem tę płytę dobrze napisać i chyba mi się udało. Nie ma tam punchy czy jakichś mocno przekminionych linijek, ale za to są one szczere, prosto z życia wzięte.
Płytę dedykuję mojemu bratu, który zna całą moją drogę i zawsze wierzył w moje nindo.
Dziękuję również wszystkim, którzy są ze mną i słuchają mojej muzy. Dziś mówię wprost, że jestem raperem i jestem z tego dumny. Jeszcze chwila i wjeżdżam z singlem. Spełniam marzenia.”
-Tak młody raper z Kołobrzegu zapowiedział swoją płytę na swoim profilu Facebook’owy.
Raper jest znany ze swoich nut w duecie z Szymim Szymsem, który od dłuższego czasu również reprezentuje szeregi QQ.
Ich wspólna piosenka pt. “Yakuza” została wydana na płycie HHNS Mixtape dodawanej do preorderu QueQuality – “untitled01”.
Numer na Youtube została odtworzona ponad 7.5mln razy

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments