Jesienią tego roku Mata ma zagrać jedyny koncert w Polsce promujący jego drugi solowy album. Nie znamy jeszcze jego tytułu, a do sieci trafił zaledwie jeden singiel „Patoreakcja”. Dla słuchaczy nie stanowiło to przeszkody w wykupieniu czterech pul biletów (z pięciu), które sprzedały się w zaledwie cztery doby.

Wszystko wskazuje na to, że będzie to największy koncert jednego polskiego rapera w historii.” – uważa Solar, współwłaściciel SBM Label.

Koncert Maty odbędzie się 2 października na lotnisku na warszawskim Bemowie. Wydarzenie będzie unikalną okazją, aby w całości usłyszeć materiał z nadchodzącej płyty. Organizatorzy podkreślają, że więcej koncertów z nowym albumem na polskiej trasie się nie odbędzie.

To będzie jedyny koncert w Polsce, jedyna okazja, żeby na żywo posłuchać wszystkich premierowych utworów reprezentanta SBM Label.” – zapewnia Kamil Żmuda, manager w SBM Label.

Publiczność może spodziewać się naprawdę niezwykłego wydarzenia i produkcji na światowym poziomie. Chcemy, by ten koncert zapisał się w historii nie tylko ze względu na sam występ artysty, ale także oprawę wizualną i efekty specjalne” – dodaje Magda Dubrawska, właścicielka SOLD OUT Agencji, która organizuje event.

Loading spinner
Poprzedni artykułSentino obchodzi dziś 38 urodziny i udostępnia album „Fenix”
Następny artykuł„Hayabusa” od Kafara z gościnnym udziałem Hinola PW i Kabe!
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments