Malik Montana jest obecnie niewątpliwie jednym z najpopularniejszych raperów w kraju. Dlatego swoją pozycję raper chce wykorzystać do promowania nowych graczy. Ostatnio na scenie pojawili się tacy podopieczni Malika jak Josef Bratan, Alberto i Bibic. Wszyscy osiągnęli bardzo szybko milionowe wyświetlenia i bez wątpienia są warci uwagi. Szef GM2L nie zamierza na tym poprzestać i chce szukać gwiazd rapu w całej Polsce.

– Wkrótce pojawi się mail, na który będą mogli wysyłać wszyscy. Z tych maili wybiorę 10-15 osób i zrobimy casting. Na oczach całej Polski zrobimy narodziny gwiazdy. Do każdego artysty mamy indywidualne podejście i wizję. Przy pracy z młodymi staram się wyciągnąć z nich to, co najlepsze i uświadomić o ich własnych mocnych stronach. To, co mi zajęło lata, potrafię przekazać dużo szybciej komuś, by proces ten był szybszy niż przy pracy samemu. Ekspresja samego siebie to proces i praca na wielu płaszczyznach. Często bywa tak, że ma ogromną charyzmę i nawet sobie z tego nie zdaje sprawy. Wkrótce pojawi się mail, na który zgłosić się może każdy i materiały przesłane będę odsłuchiwać osobiście. – poinformował Malik.

Jak myślicie prawdopodobne jest to, że malik odkryje kolejną perłę polskiego rapu? Z pewnością warto oczekiwać nowych podopiecznych GM2L którzy na pewno osiągną ogromny sukces.

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments