Jeden z największych artystów jakich hip-hop kiedykolwiek widział, KRS-One, powraca z nowym albumem pt. “Between Da Protests“.

Płyta zawiera 13 utworów. Warto dodać, że 7 kawałków z płyty wyprodukował polski producent Młody, który już wcześniej współpracował z KRS-One.

Dla The Teacha ten album jest 23. wydaniem, który jeszcze bardziej rozszerza jego 35-letnią karierę.

To jest muzyka rewolucyjna! Chciałem zaczekać do 2021 roku, zanim zacznę wydawać single, ale myślę, że potrzebujemy tego teraz! Według mnie nie chodzi tylko o protestowanie przeciwko niesprawiedliwości, o bycie sprawiedliwym. Chodzi także o to, by pozostać zmotywowanym i skupionym na tym, co prawdziwe, a co słuszne, i nie rozpraszać się oczywistym szumem. Between Da Protest’ to mój artystyczny wysiłek, aby zainspirować tych, którzy otwarcie protestują przeciwko niesprawiedliwości, aby nie popadali w samozadowolenie lub zdemotywowali się, ale kontynuowali planowanie, uczenie się i marsz ku sprawiedliwości! Byliśmy tu wcześniej, walka jest wieczna, podobnie jak nasze zwycięstwa nad nią! Twarde bity pod tym oryginalnym, surowym ulicznym rymowaniem są tym, o co chodzi w Between Da Protests. Enjoy.” – powiedział KRS-One w specjalnym oświadczeniu.

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments