Kobik Największą gwiazdą BOR!!!

Już w piątek na rynku pojawi się „Ricardo”. Pierwotnie Peja i Magiera chcieli nagrać epkę i wydać ją w marcu, potem z racji na problemy zdrowotne premierę przesunięto na kwiecień, a finalnie na maj. Wydawnictwo zdążyło się w tym czasie rozrosnąć i zamiast epki słuchacze dostaną pełnowymiarowy album. Peja nie wykluczał niedawno, że być może przed końcem 2021 wydadzą z Magierą kolejny krążek, ale póki co skupia się na promocji nowego materiału. W piątek w sieci pojawił się klip do singla „Flow Must Go On” z donGURALesko. Tydzień wcześniej poznaliśmy tytułowy kawałek „Ricardo”.

Obok klipów Rychu chętnie komunikuje się ze swoimi fanami, stosunkowo często organizując sesje Q&A na instagramowym profilu. Jedna z nich trwa obecnie i przed chwilą jeden ze słuchaczy zapytał, czy Kobik jest dobrym raperem. Odpowiedź może niektórych zaskoczyć, Peja stwierdził bowiem, że Kobik to najlepszy raper jaki był lub jest w BOR.

Przypominamy, że Kobik opuścił szeregi BOR Records i związał się z Warnerem. Raper nadal jest jednak członkiem BOR Crew. Nowy krążek KobikaBAZARR” ukaże się już w czwartek.

Przypomnimy, że na płycie Poznańskiej legendy możemy usłyszeć dużo legendarnych artystów m.in VNM czy w.w donGURALesko. Płyta Rycha może być jego jedną z lepszych płyt która wydał w przeciągu ostatnich paru lat!

Co sądzicie o aktualnym stylu Peji? Dajcie znać!!!

Peja Q&A

Loading spinner
Poprzedni artykułToast został wzniesiony przez Aviego!
Następny artykułRest Dixon37 łączy siły z Kacprem HTA i Pezetem
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments