Dwa miesiące temu, Kali miał nieprzyjemny incydent związany z policją, która zarekwirowała mu medyczną marihuanę. Chociaż Kali oficjalnie jest pacjentem, który może przyjmować i posiadać tego typu substancje, to warszawscy funkcjonariusze zdecydowali się mu zarekwirować towar, żeby sprawdzić czy pochodzi on z legalnego źródła i ma odpowiednie stężenie.

– Historyczna chwila, legendarny moment – policja oddała mi marihuanę skonfiskowaną 2 miesiące temu, ponieważ jestem pacjentem medycznym marihuany. – powiedział Kali tuż po wyjściu z komisariatu.

Policja oddaje marihuanę Kaliemu

Kali uważa, że medyczna marihuana nie została mu uczciwie odebrana

 Chyba jestem jednym z pierwszych pacjentów w Polsce, którzy odebrali z Policji susz. – dodał zadowolony raper.

– Niedobre jest to, że skonfiskowano mi ten susz i policja nie wierzyła, że posiadam susz z legalnego źródła czy, że ma odpowiednie stężenie thc. Badanie wykazało, że stężenie thc jest odpowiednie do przypisanej mi recepty. – zakończył.

Kali pojawił się na komendzie z adwokatem

Muzyk pojawił się przed komisariatem w towarzystwie swojego adwokata Steliosa Alwerasa. Obrońca rapera wyjaśnia, że policja nie ustaliła jednak tego czy marihuana pochodzi z legalnego źródła.

– Policja zweryfikowała czy stężenie THC się zgadza, czy pacjent leczy się odpowiednią kompozycją kannabinoidów i uznała, że nie może ustalić, czy jest to legalny czy nielegalny susz. – powiedział adwokat.

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments