okładka płyty Kaczy proceder
Kaczy Proceder oraz wytwórnia Step Records prezentują najnowszy klip promujący album “DRILL PRAWDA KUMPLE“. W ostrym, ale jednocześnie refleksyjnym singlu “KarieraKaczego wspiera Bilon HG. Za produkcję utworu, jak i całego albumu, odpowiada Szwed SWD. Teledysk zrealizował Sensi&.

Klip:

Tak o swoim debiutanckim albumie mówi sam Kaczy:
Drill – nowa odmiana rapu, muzyka ulic, która powstała w Chicago i bardzo szybko została podłapana przez chłopaków z londyńskich gangów. Jak wiadomo, to miasto jest moim drugim domem, więc zarówno ta muzyka, jak i cała scena stały mi się w ten sposób bliskie.

Prawda – pisząc teksty, staram się opisywać moje, obfite w wiele skrajnych emocji, życie lub historie osób z najbliższego otoczenia: przyjaciół, a także wrogów. Nie chcę i nigdy nie będę rapować o blichtrze, hajsie i szybkich furach – to tylko fałszywa atrapa, która nie wnosi nic do tak ważnej dla mnie kultury. 100% mnie w tekstach, nigdy nie usłyszycie ode mnie ani jednego kłamstwa na bicie.

Kumple – na tej produkcji usłyszycie wielu gości, w większości są to moi bliscy przyjaciele. Właśnie oni, podobnie jak rodzina, wspólnicy i kumple, to dla mnie absolutny życiowy priorytet. Ta płyta jest przede wszystkim dla Was oraz dla wiernych słuchaczy, którzy dwie dekady czekali na ten album. W tym czasie mogliście usłyszeć mnie tylko na dziesiątkach featów, nie odczuwałem większego ciśnienia żeby zrobić coś swojego. Aż do teraz. Kaczy Proceder.

Tylko wydanie preorderowe zawiera:
– autograf Kaczego
– dwa bonusowe utwory
– dodatkowe CD z instrumentalami Szweda SWD
– wlepy
Loading spinner
Poprzedni artykułFilipek, Te-Tris czy Duże Pe czyli Pass The Mic w trzeciej odsłonie.
Następny artykułMłody AZF przedstawia kolejny numer pt. “Rany”
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments