Na przestrzeni kilku dni w mediach huczało od wydarzenia, które miało miejsce w minioną niedzielę (13.12) w Poznaniu. W tamtejszym parku Cytadela, doszło do bezpośredniego ataku na kobietę, którego rzekomo miał się podjąć poznański raper.

Z dala od jakichkolwiek osądów, postanowiliśmy poczekać na oficjalny komunikat Kaczora (byłego członka grupy Killaz Group), który pojawił się dziś na Instagramie rapera:

W ostatnim czasie ukazało się wiele publikacji dotyczących zdarzenia z udziałem mojej osoby, które miało miejsce w dniu 13 grudnia 2020 r. w parku Cytadela w Poznaniu. Niezwykle negatywne skutki, które wyniknęły z tych publikacji, w tym również ataki bezpośrednio na mnie oraz moją rodzinę, spowodowały, że zdecydowałem się wydać niniejsze oświadczenie. Publikacje pojawiające się w mediach zawierają informacje niezgodne z prawdą, co w sposób jednoznaczny narusza moje dobra osobiste. Wskazuję, iż w chwili obecnej toczy się postępowanie przygotowawcze i sprawa jest wyjaśniana przez organy ścigania. Zaznaczam, że będę brał aktywny udział w toczącym się już postępowaniu i będę podejmował czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności sprawy, w tym przedłożę stosowne dowody mające na celu przedstawienie prawdziwego przebiegu zdarzenia. Nadto zaznaczam, że zostaną przeze mnie podjęte dodatkowe kroki prawne zmierzające do wszczęcia postępowania karnego, w którym występował będę jako osoba pokrzywdzona. Mając na uwadze dobro toczącego się postępowania, uprzejmie proszę o wstrzymanie się z dokonywaniem jakichkolwiek osądów i nieprzekazywanie jakichkolwiek nieprawdziwych informacji do momentu wyjaśnienia sprawy. Jednocześnie wskazuję, iż wszelkie niezbędne informacje – w tym rzeczywisty przebieg zdarzenia z dnia 13 grudnia 2020 – będą przekazywane Państwu na bieżąco” – pisze Kaczor.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kaczor (@kaczorboss)

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments