Haju i Złote Twarze wracają po 10 latach! Dziś miał premierę drugi singiel ” Pierwszy raz” z płyty DŹWIĘKOBRAZ. Jest to naprawdę dobra wiadomość dla fanów duetu. Powrót do klasycznego rapu.

Haju na swoim fanpage na Facebook’u napisał o kawałku:
To ważny dla mnie track. Nie tylko dlatego, że to pierwszy raz od lat, kiedy dzielę się z Wami pełnym utworem, zapowiadającym coś nowego. Ten tekst pozwolił mi uwolnić głowę od ciemnych wspomnień. Dał mi też, w pełni świadomie, ulepić jasny obraz samego siebie. Tak jak chcę. W zgodzie ze sobą i na moich warunkach. Oto dorosły ja sumiennie, odpowiedzialnie i umiejętnie żongluję obowiązkami. No.. i to wszystko wyłącznie po to, żeby na koniec dnia ten dzieciak we mnie wciąż mógł po prostu bawić się, czerpać z życia i jarać się nawet najprostszymi rzeczami  To mój balans. Co czujecie, co myślicie?

 Autorzy klasycznej dla polskiego podziemia płyty “Międzyświat”, wracają jakby to był ten “Pierwszy raz”. Sample, bity, rymy – magiczny sposób na przetrwanie dzieciaków z osiedli sprzed lat, dziś emanuje nieodpartą nostalgią. Podwórka opustoszały, wielu dawnych znajomych odbiło od hip-hopu, ale Haju i Złote Twarze wracają do swojej złotej ery… –Czytamy w opisie utworu.

Duet także zdradził nam troszkę o koncepcji całego krążka:
Pośród wiodącego syntetycznego podejścia do muzyki, wrocławsko-lubelski duet wraca po 10 latach do źródeł – analogowych brzmień, żywych instrumentów i pełnokrwistego, emocjonalnego rapu. Nawiązując do klasycznej dla polskiego podziemia płyty “Międzyświat” Haju i Złote Twarze ponownie zabierają słuchacza w podróż po cienkiej granicy, która dzieli jawę od snu, przeszłość od przyszłości, złudzenie od rzeczywistości.

Płyta będzie wydana nakładem PchamyTenSyf. Premiera albumu zaplanowana jest na przełom maja i czerwca 2021.
Link do preorderu tutaj

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments