Gural i Kasta znów połączyli siły! Efektem tej współpracy jest singiel  utwór rapowany, którego można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu, #URKMSWDWAAWJIM,.

Kasta Squad znów razem! Dwa stare rapowe wilki wyjaśniają grę. “Toczy się bajera, jak toczy się opona…” Na bicie Lex Caesar. Skrecze DJ Soina.

W dobie, gdy rap stał się łatwo przyswajalnym produktem masowym, DGE wraca do korzeni. “Utwory rapowane, których można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu” to dwudziesta pierwsza płyta w dyskografii DZIADZIORA bezlitośnie diagnozująca społeczne problemy XXI wieku. To powrót do tradycji publicystycznego rapu, protest songu i zaangażowanych korzeni HIP-HOP’u. Wszystko to jak zwykle podane w wyśrubowanej formie technicznej. Celne spostrzeżenia, chropowata technika, zimny flow.

“Utwory rapowane…” to ponad godzina bezkompromisowego rapu. Za produkcję płyty odpowiadają Magiera, The Returners, Lex Caesar, Ceha, Świerzba, James Wantana.  czytamy w opisie filmu w serwisie YouTube.

 

Loading spinner
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zdunzniemiec
zdunzniemiec
2 miesięcy temu

gural? ojoj ktos tu chyba na polskim nie uwarzal przeciez PISZE SIE GORAL PRZEZ U ZAMKNIETE

Loading spinner