Label 2020, prowadzony między innymi przez Taco oraz duet PRO8L3M, zapowiedział dołączenie do wytwórni trzech artystów. Dzisiaj na ich kanale pojawił się singiel „Cel”, zwiastujący album Grubego Mielzky’ego. Możemy więc uznać, że pierwszy z nich został właśnie ujawniony.

Na kolejny longplay Mielzky’ego fani musieli czekać prawie trzy lata – „Komik z depresją” miał premierę w kwietniu 2018 roku. Uruchomiony dziś preorder wydawnictwa „Do wesela się zagoi” trafi do regularnej sprzedaży 26 marca. Album został w pełni wyprodukowany przez The Returnersów.

– Albumy Mielzky’ego mają to do siebie, że bije z nich nieskrępowana szczerość. Nadchodzące LP „Do wesela się zagoi” jest jednak najbardziej bezpośrednim z nich. Mielzky wciąga słuchacza w swój świat – autorefleksyjny i pełen retrospekcji oraz codziennych, bardziej teraźniejszych tematów. Sfera muzyczna albumu została w całości wyprodukowana przez duet The Returners. Neoklasyczne brzmienie bitów – wsparte licznymi gościnnymi występami wokalistów – a także gramofonowe wstawki stanowią idealne tło do historii opowiadanych przez Mielzky’ego. Wrócił dawny król – brzmi opis preorderu.

Wersja preorderowa wzbogacona została dodatkowym CD oraz zestawem dwóch kieliszków, opatrzonych nazwą nadchodzącej płyty Grubego Mielzky’ego.

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments