Francuz GM2L

W południe na kanale GM2L pojawił się klip do singla „Jack Miel Freestyle” Francuza Mordo. To oficjalny debiut rapera, którego wcześniej usłyszeliśmy w drugiej edycji Hot 16 Challenge.

Francuz Mordo urodził się w 1999 roku w Polsce, jednak jako sześciolatek przeprowadził się do Paryża. Skąd pomysł na pseudonim? – We Francji mówią na mnie Polak, w Polsce – Francuz. Dlatego tworząc w ojczyźnie postanowiłem nawiązać do tego, jak jestem nazywany – mówi 22-latek.

Nowy gracz labelu GM2L zaczął poważnie myśleć o rapie po swoim numerze nagranym w akcji #hot16challenge. Po trzymiesięcznym okresie spędzonym w Polsce w czasie lockdownu w 2020 roku, raper wrócił do Paryża. Od tego momentu większość czasu spędzał w studiu, gdzie nagrywał swoją muzykę.

Zdecydowanie większą łatwość mam w pisaniu tekstów po francusku, ale cały czas pracuję także nad tworzeniem po polsku – tłumaczy Francuz Mordo.

Jak zapatrujecie się na nowego Zawodnika w wytwórni Malika Montany? Myślicie, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się tam kolejnych zawodników? Utworzenie labelu GM2L na pewno pomoże młodym raperom w promocji swojego wizerunku. Możemy być pewni, że GM2L w najbliższej przyszłości przedstawi nam kolejną wielką gwiazdę pokroju Malika!

Z pewnością Francuz mocno się rozwinie pod skrzydłami jednego z większych raperów w Polsce!

 

więcej na temat GM2L pisaliśmy w Malik Montana chce wypromowac kolejnych raperów!!

przybliżyliśmy tam nasz pogląd na tę wytwórnię

dajcie znać co sądzicie o nowym kawałku Francuza i jak zapatrujecie się na jego dalszą karierę muzyczną

Loading spinner
Poprzedni artykułSzczyl jako kurier dostarcza nowy Singiel!
Następny artykułSarius z singlem “Uparty i Wściekły”
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments