Dwa dni temu (tj. na stan z 29.03.2021) Floral Bugs ogłosił start preoderu swojego trzeciego albumu – płytę przedpremierowo kupimy już 05.04.2021.

Młody raper z Bielsko-Białej jest autorem dwóch płyt: „Brzydkiej sztuki” i „Nowej Sztuki”. Bugs na ostatnim wydanym albumie odszedł od tworzenia mrocznych treści – jak twierdzi, nowe podejście do życia bezpośrednio przekłada się na jego „delikatniejszy” sposób wyrażania siebie muzycznie.

Co ciekawe jednak, artysta zapowiedział częściowy powrót do korzeni na niewydanym jeszcze krążku. Taka deklaracja może dziwić słuchaczy, których raper zdążył przyzwyczaić do częstego podkreślania, iż jest to dla niego zamknięty rozdział życia.

W instagramowym poście, oprócz informacji dotyczących planowanego startu przedsprzedaży, czytamy: WIELKIE RZECZY – czyżbyśmy właśnie patrzyli na tytuł płyty?

Floral Bugs zachęca do zgadywania, kogo usłyszymy na feacie w pierwszym singlu. Założyciel Floral Gangu nagrywał już razem z m.in. BoberemPeją, Filipkiem, a także ze swoim dawnym idolem z Dope D.O.D. Co ciekawe, raper nie ma jeszcze na koncie wspólnego utworu ze Słoniem, który wziął go pod skrzydła Brain Dead Familii.

Autorzy licznych komentarzy dotyczących chęci usłyszenia Bugsa i Słonia razem, stawiają sprawę jasno – to musi się w końcu stać! Tysiące łapek w górę pod tego rodzaju wpisami z pewnością nie umknęły uwadze artystów.

Nie pozostaje nic innego jak obstawiać, kto dograł się na nadchodzący singiel. Jakie są wasze przypuszczenia?

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments