Koro po raz trzeci organizuje PassTheMic. Jak sam opisuje pomysłodawca “wirtualny cypher”, w którym udział biorą osoby, które były, bądź dalej są powiązane ze środowiskiem freestylowym.

Na mikrofonie w utworze “PassTheMic vol. 3” możemy usłyszeć kolejno Te-Trisa, Pueblosa, Fortiego, Bośniaka, Kaza, Miksera, Q-Keya, Radziasa, Iwo, Oseta, Duże Pe, Peusa, Kuriana, Filipka i Koro.

“PassTheMic vol.3” jest również bonusowym utworem na mojej nadchodzącej płycie, o której wspominam podczas swoich 8 wersów podając tytuł płyty. Na samym końcu video jest również zapowiedź intra płyty (ostatnie 5 sekund), a dokładniejKORO FT. MZVIDEO – SKIT SCRABBLE (INTRO)”. Data premiery tego intro to 07.05.

Dodajmy, że Koro wymyślił zabawę dla fanów zapowiadającą PTM 3. Była to krzyżówka, w której trzeba było odgadnąć kto wystąpi w akcji. Wygrani, a były to dwie osoby wylosowane przez Koro. W rezultacie otrzymają plakat z PTM z podpisami wszystkich osób, które brały udział w akcji. Bez wątpienia była to fajna zabawa dla fanów.

 

 

Loading spinner
Poprzedni artykułSzczyl ogłasza dołączenie do nowej wytwórni!
Następny artykułKaczy Proceder i Bilon HG z singlem “Kariera”
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments