Step Records prezentuje ostatni klip promujący projekt “Prima Sort“, w którym uczestniczyli wszyscy reprezentanci wytwórni Step Records, a także zaprzyjaźnieni z nią artyści należący do ścisłej czołówki sceny.

W utworze “BOSS” na jednym bicie spotkali się Dawid Obserwator, Major SPZ oraz Kali. Za produkcję tego osiedlowego bangera odpowiadają Frewu i Pierunn, natomiast klip to dzieło Filopa z Wiadomo Films.

Szczegółową tracklistę albumu znajdziecie poniżej:
Dawid Obserwator
Album: https://preorder.pl/prima-sort-cd

Step Records prezentuje swój kompilacyjny projekt o nazwie „Prima Sort”. Na albumie udzielili się wszyscy reprezentanci opolskiej wytwórni, która w ciągu ostatnich dwóch lat dokonała niemałych zmian kadrowych.Najnowsze wydawnictwo staje niejako w opozycji do aktualnych trendów – gdy w modzie jest wszechobecny blichtr i przewózka. Step Armia pokazuje, że klasyczny rap również prężnie się rozwija, a zachowując przywiązanie do korzeni kultury hip-hop. Również można tworzyć rzeczy świeże, nowatorskie.

W projekcie Prima Sort wzięła udział zarówno „młoda gwardiaStepu, czyli Intruz, Dedis, Dawid Obserwator, Vin Vinci i Śliwa, jak również starsi wyjadacze jak Major SPZ i Kafar Dix37. Na albumie nie zabrakło również gościnnych zwrotek artystów spoza wytwórni.

Co sądzicie o tym ruchu przeprowadzonym przez Opolską wytwórnię? Według nas jest to świetny ruch, który pomoże w promocji wszystkich raperów którzy występują pod szyldem Step Records!!
Loading spinner
Poprzedni artykułVin Vinci, Epis i Kafar w singlu “Padłeś – powstań”
Następny artykułKVBX – NA WOJNĘ!
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments