W najbliższą sobotę, czyli 19 czerwca, 16 znakomitych freestyle’owców stanie do walki o tytuł najlepszego zawodnika bitwy Red Bull KontroWersy. Ich zmagania będzie można śledzić online, za pośrednictwem relacji transmitowanej na żywo na Facebooku, YouTube oraz stronie projektu Red Bull KontroWersy.

Pośród zaproszonych zawodników nie mogło zabraknąć zwycięzców bitwy z ubiegłych lat, do walki stanie triumfujący w 2018 roku Wawrzyn oraz mistrz Red Bull KontroWersy 2019 i 2020 – Koro.

Ponadto na scenie zobaczymy także znanych z poprzednich edycji: Kaza, Kuriana oraz Q-Keya. Po raz pierwszy dzikie karty na Red Bull KontroWersy otrzymali Oset, Quesh i Iwo.

Do wymienionych powyżej MCs dołączyli także zawodnicy wyłonieni drogą specjalnych eliminacji online: Coxu, Seb, Pejti, Sporto, Marzec, Jakoff, Adezet i Milan.

Cała 16 zawodników zmierzy się ze sobą w formule pojedynków freestyle’owych 1 vs 1. Jak co roku bitwa urozmaicona zostanie o rundy z nietypowymi tematami oraz zadania specjalne.

Są to Red Bull KontroWersy, więc jak co roku spodziewam się niespodziewanego. Jestem
pozytywnie nastawiony, bo długo nie było większych bitew. Cieszę się, że w końcu się
to zmieni.” – mówi ubiegłoroczny mistrz Red Bull KontroWersy, Koro.

O tym kto wygra zadecyduje jury, które bacznie przyglądać się będzie wszystkim pojedynkom. Obok znanego już z tej roli Te-Trisa, czyli przewodniczącego kapituły, zasiądą freestyle’owcy i raperzy: Edzio oraz Filipek.

Nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia czuwać będzie Filip Rudanacja, zaś o warstwę
muzyczną zadba Dj Lazy One.

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments