Diamentowy las

I wjeżdżają cali na biało! Zapowiadany tajemniczy album SBM Label to mocarna kooperacja duetu Białas i White 2115.

““Diamentowy Las” to tytuł pierwszego wspólnego albumu Białasa i Whitea, który o północy ukaże się we wszystkich serwisach streamingowych. Już teraz możecie zamówić preorder wersji fizycznej. Ściśle limitowany nakład w ilości 10.000 sztuk będzie dostępny wyłącznie na stronie internetowej projektu oraz w SBM Store. Album nigdy nie trafi do sprzedaży w sklepach stacjonarnych, a po jego wyprzedaniu nie zostanie również dotłoczony choćby jeden egzemplarz płyty CD. Jedyna okazja na dołączenie go do swojej kolekcji nadarza się właśnie teraz i nigdy więcej się już nie powtórzy.” – czytamy w opisie.

Pełne szczegóły albumu, preorder oraz tracklistę znajdziecie poniżej

Planowana data dostawy: 11.06.2021r.

Jeśli ktokolwiek przewidział to, czego właśnie teraz jesteśmy świadkami, zdecydowanie powinien spróbować swojego szczęścia w grach losowych. Choć Białas i White mają na swoim koncie kilka wspólnych utworów, nic nie wskazywało na to, by w najbliższej przyszłości mieli stworzyć duet i wydać pełnoprawny album. W związku z tym trudno również powiedzieć, żeby wyszli naprzeciw jakimkolwiek oczekiwaniom fanów, bo te nigdy nie zostały wobec nich postawione. W ciągu kilkunastu studyjnych sesji udało się stworzyć projekt całkowicie inny od tych, jakie do tej pory raperzy zaprezentowali swoim słuchaczom. Liczący dwanaście utworów krążek kipi trapem i błyszczy odmienionymi przez wszystkie przypadki tytułowymi diamentami rosnącymi na drzewach tajemniczego lasu, w którym znaleźli się obaj artyści.

Wśród autorów muzyki znajdziemy postaci doskonale znane z poprzednich, solowych projektów Białasa i Whitea, ale na trackliście nie zabrakło też miejsca dla producentów, z którymi obaj artyści nigdy wcześniej nie współpracowali. Za brzmienie odpowiadają Lanek, Chivas, Kinny Zimmer i debiutujący Krzysiek808. Warto odnotować, że na “Diamentowym Lesie” nie usłyszymy żadnych gościnnych wokali – jedynymi wykonawcami albumu są jego autorzy. Na szczególną uwagę zasługuje niezwykłe wydanie fizyczne, które z pewnością ucieszy niejednego kolekcjonera. Oprócz tego w ramach współpracy z Lasami Państwowymi część środków ze sprzedaży każdego egzemplarza płyty zostaną przeznaczone na zrekultywowanie ponad 5 hektarów lasu w Mazowieckim Parku Krajobrazowym.

Ściśle limitowany nakład “Diamentowego Lasu” w ilości 10.000 sztuk będzie dostępny wyłącznie na stronie internetowej projektu (diamentowylas.pl) oraz w SBM Store. Album nigdy nie trafi do sprzedaży w sklepach stacjonarnych. Po jego wyprzedaniu nie zostanie również dotłoczony choćby jeden egzemplarz płyty CD.

Jedyna okazja na dołączenie go do swojej kolekcji nadarza się właśnie teraz i nigdy więcej się już nie powtórzy.

Tracklista:

1. Korzenie w bagnie (prod. Kinny Zimmer)

2. Nie lubię ku (prod. Lanek)

3. Mutanci (prod. Kinny Zimmer)

4. Diamentowy Las (prod. Kinny Zimmer, Krzysiek 808)

5. Pierwszy słońca blask (prod. Niski)

6. Lombard dusz (prod. Krzysiek 808)

7. Spacer po lecie (prod. Chivas)

8. Święto ogródka (prod. Chivas)

9. Afera (prod. Lanek)

10. Sprzątanie świata (prod. Lanek)

11. Jesień w Diamentowym Lesie (prod. Lanek)

12. Różowy śnieg (prod. Chivas)

Loading spinner
Poprzedni artykułOpen’er jednak się nie odbędzie w tym roku!
Następny artykułFilipek na bilbordach?
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pozytywistawokulski
Pozytywistawokulski
1 miesiąc temu

pozdro łajcior to moj ziomo pamietam jak z nimi w 2 gimnazjum tego sławka z 1 gim co ma wielkie uszy mowilismy mu ze jak ma duze uszy to niech poleci i chlop przez okno skoczyl

Loading spinner