Młody Raper z Bydgoszczy powraca po roku od premiery swojego poprzedniego albumu pt “Opowieści z Doliny smoków” w wielkim stylu. Bedoes na jednej z wypowiedzi na swoim profilu na instagramie powiedział że nie będzie to płyta zrobiona strikte pod sprzedaż ale pod przekaz. Udowodnił tym że nie zależy mu na liczbach tylko na przekazaniu swoim słuchaczom jak najwięcej emocji które towarzyszyły mu przez rok abstynencji.

Bedoes wydał płytę wraz z początkiem roku (15 stycznia) 

na płycie można usłyszeć 20 numerów które są podzielone na 2 kategorie “/” i “;*”

numery zakończone “buziakiem” są poświęcone miłości natomiast “ukośnikiem” są to tak zwane bengery. Płyta powstała przy współpracy z paroma raperami (Szpaku,Białas,Eis,Blu,Flexxy 2115,Kuqe 2115) 

 

według mnie jest to płyta która powinna być słuchana przez fanów polskiej sceny rapowej z powodu szczerości która płynie przez każdy wers. 

Wiele słuchaczy od usłyszenia pierwszego fragmentów numeru pt. “Toa$t /” nie mogli doczekać się wydania przez Bedoesa tego numeru. numer ukazał się na kanale Sbm Label w noc sylwestrowa o godzinie 21:15 co ucieszyło fanów repera że mogą świętować zakończenie roku 2020 przy tracku swojego ulubionego rapera 

 

Pokój pełen lodu, pokój pełen pokus

Ona kiedy wchodzi tworzy pokój pełen moich łez

Przepraszam za słowa, ale, kurwa, powiedz, jak mam się zachować

Mając wóz za pół miliona w takim wieku


Numer który najbardziej przypadło mi do gustu to “Doda ;*

 

 Moje pokolenie nosi ślady na nadgarstkach

Albo przez ból, albo pana policjanta

fragment ten chwyta mnie bardzo mocno za serce ponieważ opisuje problemy Młodzieży która często ma problemy psychiczne bądź prawne.Dodam również że w tym kawałku jest moim zdaniem najlepszy beat Lanka na tej płycie który mocna chwyta za serce i idealnie łączy się z wokalem Borysa.

 

Chcę diamenty jak Doda

Chcę nadgarstek jak woda

W moich snach tylko Londyn

W plecach blizny po nożach


Reasumując jest to według mnie NAJLEPSZA dyskografia Bedoesa. Zawarł w niej wszystko co w nim tkwiło przez ostatni czas, pracowali cały projekt zamknięci w pałacu w Bydgoszczy co też dodało smaku do całej promocji albumu

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments