Nowy nabytek GM2L swoją osobą budzi dużo kontrowersji nie tylko swoją muzyką ale także kontrowersyjnymi rozmowami ze swoimi słuchaczami na Instagramie 

Na facebooku przez ostatnie dni krążyło wiele screenów wiadomości z Alberto które doprowadziły do wybuchu hejtu na rapera. 

po paru dniach doszło do spotkania Rapera z jednym z właścicieli SbM Solarem aby wyjaśnić wszystko w 4 oczy

Pseudo Maffija ? 

Wypowiedzi ALberto na temat SB Maffiji są sprzeczne, bo z jednej strony wynika z nich, że szanuje on Białasa i chętnie nagrałby z nim numer, a z drugiej w rozmowie z fanem nazwał jego ekipę „pseudo SB Mafią”.

Odniósł duży sukces muzyczny na przestrzeni czasu, więc szacunek. A co do wspólnego numeru, to już wiadomo, że nie ma rzeczy niemożliwych. Pozdrawiam @bialas_h8m5. – napisał Alberto o Białasie.

 

Spotkanie Solara z Alberto

Solar i Alberto szybko ucięli internetowe spekulacje o konflikcie i spotkali się w cztery oczy. Między raperami i ich ekipami nie ma złej krwi.

Mega spoko zachowanie ze strony Alberto. Okazało się, że nie miał nic złego na myśli, szanuje i propsuje naszą działalność, więc podjechał wyjaśnić sprawę na gorąco. Pozdrówki i piona SBM x GM2L. – wspomniał Solar pod wspólnym zdjęciem z Alberto.

 

Dzięki całej tej sytuacji mieliśmy przyjemność się spotkać po około 6 latach porozmawiać i ponownie zbić pion. Pozdrówki dla @solarmodelu i całego składu @sbm_label. – dodał Alberto.

 

 

Loading spinner
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments