Po miesiącach spekulacji A$AP Rocky ostatecznie potwierdził swój związek z Rihanną podczas wywiadu z GQ.

Pochodzącego z Harlemu rapera zapytano o doświadczenie bycia w zaangażowanym związku. – O wiele lepiej – powiedział. „O wiele lepiej, kiedy masz tą jedyną . Jest prawdopodobnie milion innych… Myślę, że kiedy wiesz, wiesz. Ona jest tą.”

A $ AP Rocky i Rihanna zostali sfotografowani w jej rodzinnym mieście Barbados w czasie wakacji, a ojciec rapera wyemigrował do Stanów Zjednoczonych z Barbadosu.

Powiedział, że to doświadczenie było jak „powrót do domu… ​​To było szaleństwo. Zawsze wyobrażałem sobie, jak by to było z moim tatą, zanim przyjechał do Ameryki. Odwiedziłem te miejsca i wierz lub nie, było w tym coś nostalgicznego. To było obce, ale znajome“.

Rocky został zapytany o swoje plany przyłączenia się do ojcostwa. „Jeśli takie jest moje przeznaczenie, absolutnie… Myślę, że jestem już tatą! Wszystkie te matki – są już moimi synami – o czym mówisz! ” Śmiał się z tej drugiej przechwałki, a potem w artykule zauważył, że bardzo starannie dobierał słowa. „Nie, ale myślę, że byłbym niesamowitym, niezwykle, ogólnie niesamowitym tatą. Miałbym bardzo odlotowe dziecko. Bardzo.”

Loading spinner
Poprzedni artykułPawbeats i Kukon prezentują “Prędkość”
Następny artykułBorixon i Liroy o Radoskórze.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments